Buty Palladium, niezmienna moda od lat

Marka Palladium powstała w roku 1920 i początkowo specjalizowała się wyrobem opon dla przemysłu lotniczego. Z czasem zapotrzebowanie na tego typu opony spadło więc ktoś wpadł na pomysł przebranżowienia z wykorzystaniem zapasów materiałów gumowych. Zaczęto produkcję obuwia, które charakteryzowało się dużą wytrzymałością i trwałością. W latach 60 – tych marka była już niezwykle popularna wśród odkrywców i podróżników, sprawdzając się świetnie w ekstremalnych warunkach. Po roku 2000 zmodernizowano całą technologię produkcji, stawiając na zastosowanie nowoczesnych tkanin i materiałów.

Buty Palladium, nowoczesny design

Cechami charakterystycznymi dla tej marki to gumowa podeszwa i nosek, co daje gwarancję wytrzymałości oraz ogranicza wszelkie poślizgi i urazy z tym związane. Ciekawe wzornictwo czyni je pasującymi do każdego rodzaju ubioru, czy będą to klasyczne dżinsowe rurki, czy zwiewne sukienki lub spódnice. W każdym z tych zestawień Palladium buty spiszą się znakomicie.

Modne buty Palladium, modele

Wyróżniamy trzy podstawowe wzory:

– Baggy, fason z odwijaną cholewką

Można je nosić na dwa sposoby, z wywiniętą cholewką, lub proste z rozwiniętą

– Pampa HI, model za linię kostki

– Oxford, krótkie do kostki.

Wielkimi fanami marki Palladium są gwiazdy światowego i polskiego show biznesu, takie jak: David Beckham, Brad Pitt, Eminem, Sarah Jessica Parker, Martyna Wojciechowska, Paweł Deląg.

Oznaczone ,