Damskie adidasy Superstar

 

Buty adidas Superstar stworzone zostały dla sportowców, a konkretnie dla koszykarzy. Pierwsze Superstary zostały wyprodukowane w 1969 roku w Stanach Zjednoczonych. Cechą charakterystyczna tego obuwia są znane trzy paski po bokach. Pierwsze modele posiadały specyficzną gumę z przodu. Chroniła ona palce przed starciem na parkiecie. Nazywano je „zderzakiem” albo „tarczą”. Współcześnie, buty te są użytkowane nie tylko przez sportowców, ale także przez zwykłych użytkowników.

Adidas Superstar damskie obuwie – dlaczego warto je kupić?

Istnieje szereg przesłanek przemawiających za tym, aby kupić właśnie to obuwie. Wyróżnia się następujące zalety. Za kupnem damskich butów adidas superstar przemawia przede wszystkim wykonanie z wysokogatunkowej skóry naturalnej oraz materiału tekstylnego. Podeszwa jest wykonana z miękkiej pianki EVA. Wewnątrz wyłożone są materiałem, który oddycha. Podeszwa wykonana jest z gumy z bieżnikiem. Niewątpliwym atutem jest atrakcyjny wygląd.

Buty damskie Superstar są nieodłącznym elementem garderoby damskiej na wiosnę i w lecie…

Fajnie będą wyglądać do sportowych ubrań (T-shirtów, bluz, szortów, dresów), jak i do casualowych i eleganckich. Ciekawie wyglądają do jeansów i białej koszuli. Look ten można uzupełnić elegancką marynarką. Buty nie będą się kłóciły z biżuteria, czy torebką ze skóry. Buty adidas Superstar oznaczają ponadczasowy styl. Występują w różnej kolorystyce.

Oznaczone