New Balance 1500 – nowa kolekcja butów New Balance

W przypadku producentów obuwia sportowego każdy sezon oznacza nowe kolekcje butów. Klienci mogą liczyć na nowe wzory, nowe kolory oraz modele. Podobnie robi firma New Balance. To amerykański producent obuwia, którego historia sięga początków dwudziestego wieku. Obecnie firma znana jest już na całym świecie, a najbardziej słynie z produkcji butów sportowych różnego rodzaju. Obuwie New Balance jest lubiane za oryginalność i wysoką jakość.

1500 – nowa „stara” kolekcja obuwia New Balance

Seria 1500 to limitowana kolekcja butów przygotowana przez New Balance na rok 2017. Choć to całkowicie nowe wzory to kolekcja New Balance 1500 nawiązuje stylem do kolekcji z lat osiemdziesiątych. Model 1500 pojawił się w sprzedaży w 1988 roku i zdobył sobie miano niemalże perfekcyjnego obuwia do biegania. A że obecnie panuje moda na styl retro, więc firma postanowiła wskrzesić produkcję butów New Balance 1500, ale oczywiście w nowej odsłonie. Buty te już są do nabycia w dobrych sklepach sportowych.

Buty New Balance 1500 dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Seria 1500 oferuje duży wybór modeli, które łączy charakterystyczna podeszwa. Z kolei w przypadku cholewek, firma oferuje wiele wzorów, wykonanych z różnego rodzaju materiałów, wśród których są zarówno sztuczne, jak i naturalne materiały. W przypadku kolekcji 1500 New Balance przykłada dużą wagę do jakości wykonania, więc klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt wysokiej jakości, który będzie służył tak długo jak trzeba.

Oznaczone