New Balance 996 – popularna kolekcja butów dla każdego

Firma New Balance przez ponad sto lat swojej obecności na rynku zdobyła sobie zasłużoną pozycję w czołówce producentów sportowego obuwia, odzieży oraz dodatków. Szczególnie znana jest z produkcji butów. Firma wypracowała własny styl i jej obuwie jest nie do pomylenia z żadnymi innymi butami. Owszem, wiele firm próbuje naśladować New Balance i oferuje podobne buty, ale dla wielu osób to właśnie buty z charakterystycznym logo w kształcie litery N są synonimem jakości i wygody.

New Balance 996 – jedne z najpopularniejszych butów na świecie

Firma New Balance, w przeciwieństwie do innych czołowych producentów obuwia sportowego, nie nadaje swoim kolekcjom nazw własnych, a numery. Jedną z najsłynniejszych od lat kolekcji jest New Balance 996. To seria butów sportowych, które nadają się zarówno do amatorskiego uprawiania sportów takich jak bieganie czy nordic walking, ale najchętniej noszone są na co dzień. Asortyment butów z serii 996 jest bardzo szeroki, a firma co roku wypuszcza nowe modele nawiązujące do aktualnie panującej mody.

Kolekcja 996 – tradycja i nowoczesność

Atutem kolekcji 996, jak również wszystkich innych, jest to, że są to z jednej strony buty ponadczasowe, a mimo wszystko trafiają w gusta coraz to kolejnych pokoleń, które niewątpliwie mają inne gusta, niż starsze pokolenia. W przypadku kolekcji 996 New Balance co roku wypuszcza buty inne od poprzednich, ale mają one wciąż ten sam charakterystyczny krój, który jest ich największym atutem.

Oznaczone